Чому у мене немає чоловіка?

Чому у мене немає чоловіка?

Часом кожна самотня жінка, яка довгий час не може знайти супутника життя, задається питанням, що стосується того, чому у мене немає чоловіка. Чоловіки, які трапляються на життєвому шляху або не відповідають їх вимогам, або просто не звертають на ніхвніманія. Часто такі жінки, в результаті, впадають в депресію, починають знаходити в собі недоліки і вже не сподіваються знайти свою любов. Чому таке відбувається, коли ви привабливі собою і бажаєте створити сім`ю? Спробуємо розібратися.



В основному, причина самотності завжди психологічного плану. Таке відбувається, коли насправді жінка не готова до відносин і в душі навіть боїться залежати від кого-то. Розглянемо деякі випадки докладно:

  • Жінка може залишатися самотньою і незалежної протягом багатьох років і не думати про це, поки вона молода. Але одного разу усвідомивши свій вік, коли подруги вже вийшли заміж вона може відчути себе без сім`ї нещасної і навіть збитковою. Все це відбувається тільки через те, що всі інші навколо ходять парами. Якщо жінка весь цей час була одна, то їй просто не потрібен був чоловік, який би домінував над нею. І вона обрала для себе зручну позицію - самотність, якому знаходила масу виправдання, таких як: «У мене немає часу на сім`ю», «У мене поки немає грошей», «Чоловіки все погані і мені буде боляче» тощо. Владна жінка лякає чоловіків. А вона дивується і нарікає - чому у мене немає чоловіка?
  • Поганий приклад батьків також позначається на психіці дітей, і вони, в подальшому, можуть просто боятися будь-яких серйозних відносин. Наприклад, якщо батько бив маму, а дівчинка-підліток за цим спостерігала, то який стереотип щодо чоловіків у неї склався? Вона, швидше за все, в душі їх ненавидить і боїться. Таким чином, вже з дитячих років жінка розчарована в чоловіках, розчарування перенеслося і в доросле життя. Саме це не дає їй створити гармонійні і щасливі відносини.
  • Надмірна сором`язливість. Та ж психологічна проблема, яка заважає навіть знайомитися з новими людьми. Хіба реально зустріти чоловіка своєї мрію, сидячи вдома? Рідко кому це вдається.

Що робити

Важливо усвідомити свої психологічні проблеми і почати діяти поки не пізно. Які кроки необхідно зробити:

  • Якщо більше немає бажання і далі шукати відповіді на запитання щодо того, чому у мене немає чоловіка, то прийшла пора змін. Пора переналаштувати і усвідомити, що всі страхи - це лише сумне минуле, яке закладено в голові як негативна програма. Чи варто страх самотності? Звичайно, ні. Пора мінятися. Якщо самої налаштуватися на інший лад складно, то можна звернутися до психолога. Поки у вас негативні думки на цей рахунок, то у вас нічого не вийде.
  • Геть комплекси. Комплекси вбивають віру жінки в себе і свою привабливість. Якщо вона не любить себе, то, як може сподобатися комусь іншому? Тому від комплексів пора позбавлятися. Досить говорити і думати про свої недоліки, і ви помітите, що крім вас їх ніхто не помічає. Якщо щось сильно в собі не подобається (наприклад, фігура), то можна піти на фітнес або в тренажерний зал.
  • Чоловіка не зустріти, якщо тільки ходити на роботу і сидіти вдома. Розширюйте коло спілкування. Не потрібно боятися знайомитися з новими людьми, заводити нових друзів, адже саме серед них можна зустріти свою велику любов. Навчіться боротися зі своєю сором`язливістю, адже щоб викликати прихильність до себе людей потрібно вміти посміхатися, жартувати і розмовляти.

Сподіваємося наші поради допоможуть Вам і Ви зустрінете, незабаром, чоловіка своєї мрії. Головне, нічого не бояться і бути впевненою в собі!



Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 68