Як зустріти свою любов?

Як зустріти свою любов?

Якщо поруч немає коханої людини - це сумно, і все частіше на думку спадають депресивні думки. Але чи замислювалися ви про те, як зустріти свою любов? Розглянемо цю проблему докладніше і почнемо з самого головного - з психології.

Про важливість психології

Дуже часто дівчата і юнаки задають собі питання на кшталт: «Зустріч я свою любов?» Або: «Коли я хочу зустріти того єдиного (ту єдину)?». Думаючи таким чином, люди не хочуть щось робити для здійснення своєї мрії. Тому набагато краще запитати себе: а як мені зустріти першу або нову любов? Здавалося б, що зміниться від того, що ми формулюємо питання? Але насправді це змінює все.



У першому випадку ви будете сидіти і чекати, поки не з`явиться хтось, хто зверне на вас увагу. Так, звичайно, таке може трапитися, але для цього має збігтися безліч чинників. Але набагато швидше бажана зустріч відбудеться, якщо ми не просто чекаємо, а йдемо назустріч. У наявності бажання домогтися успіху, націленість на результат, який обов`язково прийде при такому підході. Тепер все, що нам потрібно, - це створювати можливості, про які ми і поговоримо далі.

Де можна зустріти любов

Пам`ятайте пісеньку з фільму «Реальна любов», яка називається «Love is all around» ( «Любов всюди»)? Так ось це факт: ніколи не знаєш, де її можна зустріти. Тому не відмовляйтеся піти кудись з друзями, та й взагалі - почніть виходити з дому. Часом випадкова зустріч на концерті, святі, так просто на вулиці може змінити все наше життя! Однак навіть для сором`язливих тихонь сучасне життя надає масу можливостей для зустрічей і спілкування з протилежною статтю.

Ви домосід і любите інтернет? Не проблема! До ваших послуг море форумів, чатів, сайтів знайомств і соціальних мереж. Спілкування в чатах і на форумах приваблює своєю анонімністю, але не варто занадто захоплюватися маскуванням. Якщо розраховуєте на дійсно серйозні стосунки, краще не прикидатися, а вести себе природно: все одно ж зустрінетеся, а невідповідність способу в інтернеті реальній поведінці може дуже боляче вдарити по відносинам, особливо на початковій стадії. Справа в тому, що люди закохуються в образ. А тепер уявіть, якщо цей образ фальшивий, а людина не вміє легко перемикатися ... Так що чим ближче до реальності, тим краще.

діліться інтересами

Якщо ж ви хочете зустріти свою любов в соцмережі або на сайті знайомств, бажано трохи попрацювати над своїм профілем. Це означає, що потрібно повідомити про себе побільше інформації, яка допоможе в досягненні мети. Хоча трапляється, що люди звертають увагу зовсім не на те, на що ми хотіли, щоб вони «клюнули». Але в будь-якому випадку графи «Інтереси», «Про себе», «Улюблені фільми (музика, книги, цитати)» точно не повинні бути порожніми - як ще людині дізнатися хоч щось про вашому багатий внутрішній світ? Ну а зав`язати спілкування з вподобаним людиною дуже просто: у вас же є спільні друзі або загальні інтереси? Значить, знайдеться і привід для привітання, і тема для розмови.

І наостанок хотілося б порекомендувати вам одну чудову статтю, в якій кожна людина, що бажає довгоочікуваної зустрічі, знайде для себе чимало корисного:



Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 200