Як назвати ніжно?

Як назвати ніжно?

Стосовно улюбленим людям ми, як правило, відчуваємо таку ніжність, що нам не вистачає звичайних слів і вже тим більше імені. Тому ми придумуємо різні ласкаві прізвиська для тих, кого любимо.

І якщо ви ще не визначилися, як назвати ніжно коханої людини, то ця стаття допоможе вам.

Як називати улюблених чоловіків

Жінки, треба визнати, дуже винахідливі в своїх зверненнях до представників сильної статі. Вони ніколи не скупляться на ласку, якщо відчувають справжні почуття. Це обумовлено ще й тим фактором, що жінка більш емоційна за своєю природою і прагне виражати свої переживання та емоції в усній формі. Тому вона дуже любить називати свого чоловіка "улюбленим", "милим", "дорогим", "рідним", "хорошим" і "солодким". А якщо до цих епітетів варто також слово "мій", то жінка напевно висловлює справжню ніжність.

Дуже романтично звучить також "сонечко" або "сонце", якщо, звичайно, воно вживається не до всіх оточуючих. "Єдиний", "неповторний" або обидва слова разом дуже лестять представникам сильної статі. "Малюк" - теж поширений варіант, який, однак, частіше зустрічається протягом цукерково-букетного періоду, тобто на початку відносин. І дуже даремно: так можна називати чоловіка і після, навіть коли стосунки тривають вже багато років, адже в глибині душі все чоловіки залишаються дітьми.



Улюбленого можна називати також іменами милих тварин в ласкавою формі. Ця тенденція не нова, але не втрачає своєї актуальності і до цього дня. "Зайчик", "кошеня", "тигреня", "ведмежа" і все в цьому роді для жінки означає прояв найтепліших почуттів по відношенню до свого чоловіка. Але врахуйте, що подібні прізвиська припадуть до душі не всім: деякі представники чоловічої статі приймають їх в якості образи їх чоловічої гідності і всерйоз ображаються, що "він, такий сильний і дорослий, повинен бути зайчиком!" Зате з "їжачком" миряться багато. Можливо, тому, що так зазвичай жінки називають їх, коли вони не поголилися, а не тому, що вони "маленькі і беззахисні".

По темі читайте також нашу статтю Як ласкаво назвати коханого.

Як називати улюблених жінок

Ось з прекрасною статтю все набагато простіше: то, що жінка любить вухами, доводиться протягом століть. Так що майже будь-які ласкаві прізвиська приведуть вашу улюблену в захват.

Крім стандартних "улюблена", "рідна", "дорога" і "мила", ви можете також називати її "життя моя", "моя радість" і "душа моя". Останні варіанти сьогодні можна зустріти хіба що в творах літератури минулих століть, зате жінка оцінить таку милу романтичність.

Не секрет, що прекрасна стать майже ніколи не буває байдужим до власної зовнішності. Тому для жінки дуже важливо бути красивою в очах коханого. Називайте її "моя красуня", "красуня" або "красотулечка", "моя принцеса", "моя богиня".

Крім того, ласкаві імена тварин жінки, як правило, дуже люблять, так що не скупіться на "зайчиків", "зай", "кішечок", "кошенят" і навіть "ластівок". Інші варіанти дивіться в нашій статті по темі Як можна ласкаво назвати дівчину.

Але не забувайте, що набагато важливіше цих прізвиськ ваші щирі почуття і турбота.



Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 170