Як ласкаво назвати чоловіка?

Як ласкаво назвати чоловіка?

«Добре слово і кішці приємно» - говорить відоме прислів`я. Людині, який відрізняється від тварини високим рівнем емоційної організації, ласка приємна подвійно. Прийнято вважати, що виключно жінкам до душі ніжність. Тим часом, чоловіки, якими б суворими вони не були, теж тануть від зменшувально - пестливих імен. Так як же називати коханого, щоб він, подібно коту, муркотів від задоволення? Поговоримо докладніше про те, як ласкаво назвати чоловіка.

Похідні від імен

Психологи давно помітили, що власне ім`я є солодким звуком у вухах будь-якої людини. Однак повне ім`я завжди звучить надто офіційно: Борис, Дмитро, Сергій. Тому в колі друзів і в родині Борис перетворюється в Борю, Дмитро стає Дімою, а Сергій - Сергієм або Серьогою. Тим часом, любляча жінка може поекспериментувати з похідними від звичайних імен та придумати для свого обранця щось ласкаве і ніжне. Наприклад, Боря може стати Борюшкой, Борюнчіком, Борісушкой- Діму можна перетворити в Димончик, Дімочку або Димасик. Сергій залишиться задоволений, якщо його назвати Сергійку, сережечки або Сіреньким.

Зменшувально-пестливі слова

Незважаючи на цілком невинне звучання, такі милі прізвиська не завжди викликають у чоловіка потрібний відгук у душі. Багато хто не виносять порівняння з інфантильними істотами, тому, називаючи свого коханого «малюк» або «пупсик», ви повинні бути готові до того, що подібне ім`я не завжди припаде йому до смаку. Якщо він невисокого зросту або має черевце, такі прізвиська можуть викликати у нього виключно негативну реакцію. Більш нейтрально звучать слова типу «лапусик», «сонечко» або «радість моя», оскільки вони не мають на увазі будь-яких порівнянь.



Детальніше про милих іменах для коханої людини ви можете дізнатися з нашої статті Як ласкаво назвати коханого.

«Тварини» прізвиська



Котик, зайчик, Львеночек - всі ці милі прізвиська є підтвердженням вашого ніжного ставлення до коханого. Однак при виборі тварини слід бути вкрай обережною. Навряд чи ваш коханий радісно сприйме звернення до нього, якщо ви назвете його «осленочком», «Баранчиком» або «цуценятка». Якими б милими не були ці тварини, асоціація з ними завжди негативна: осел впертий, баран дурний, а щеня, подібно килимку, лежить у ніг. Таке порівняння не сподобається нікому, тому поставтеся до вибору «тварин» прізвиськ з граничною увагою.

Не варто також називати чоловіка звіром, який може викликати з ним порівняння. Наприклад, у вашого улюбленого криві або занадто великі зуби, і він відчуває комплекси з цього приводу. Назвавши його «зайчиком» або «кроликом», ви зайвий раз нагадайте йому про його дефекті. У чоловіка пухкі щоки? Краще не звертатися до нього «мій хом`ячок», оскільки це буде прямою вказівкою на його кругле обличчя. Утримайтеся і від слів типу «слоненя мій» або «бегемотик», оскільки тут проступає явний натяк на зайву вагу вашого обранця. Тільки чоловік, що володіє хорошим почуттям гумору і достатньою впевненістю в собі, здатний посміятися над самим собою і заодно над прізвищем, яке ви для нього придумали. В інших випадках з такими зверненнями краще не ризикувати.

І ще: пам`ятайте, що для ласкавих імен є своє місце і час, тому не здумайте називати його «котиком» перед його шефом або по гучному зв`язку, коли він на нараді. Зрозуміло, перед друзями краще теж утриматися від зменшувально пестливих імен. Нехай це буде ваша маленька сімейна таємниця.

Також ви можете ознайомитися з іншими статтями з нашого сайту на схожу тематику:



Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 171