Як назвати козу?

Як назвати козу?

З появою в господарстві нового тваринного виникає багато питань, і іноді непростою справою стає навіть вибір імені. Адже воно має підходити вихованцеві і відображати його характер.

З нашої статті можна буде дізнатися, як назвати козу.

Як можна назвати козу?

Можна зупинитися на найпоширеніших іменах - Маньці, Зорьці, Машка, Насті. Вони підійдуть веселому і завзятому тварині. Можна також дотримати сільський звичай і дати кличку козі згідно місяцю, в який вона народилася. Звичайно, не варто називати тварину груднем і червнем, краще пофантазувати і дати ім`я Декабріна, Январка, Февралька, Марта, Апрелівка, Майка (Майя), Іюнка, Іюлька (Юлька), Августина, Сентябрина, Октябрина, Ноябрина.

Якщо вірити народною прикметою, коза буде давати багато молока, якщо назвати її на честь тієї чи іншої річки. Популярними варіантами вважаються Волга і Кама.

В принципі, козі можна дати будь-яке ім`я, тому, коли немає оригінальних ідей, хорошим варіантом буде вибрати ту, кличку, яка перша прийде в голову. Тут головне, щоб ім`я подобалося господареві.

Детальніше про догляд за козою можна почитати в нашому спільному розділі - тварини.



Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 153