Які бажання можна загадати?

Які бажання можна загадати?

Кожна людина про щось мріє. Ми завжди чогось хочемо, до чого, коли ми добиваємося цього, у нас виникає нове бажання. Саме це властивість кожного з нас не дає світові стояти на місці, наші численні запити сприяють тому, що щороку людство виходить на новий рівень розвитку, з`являються новітні технології, фільми, книги і т.д. Ми так багато хочемо, що часом вже не знаємо, які бажання можна загадати в певній ситуації.

Ми віримо, що коли падає зірка, необхідно загадати бажання і воно однозначно збудеться. Ми дивимося на небо, чекаючи, коли ж вона, все-таки, впаде і коли це відбувається, губимося і не встигаємо сформулювати те, чого хочемо. У нашій голові відразу пробігають десятки різних бажань, і ми не можемо швидко визначитися, що для нас приоритетнее.

Бажання на Новий рік або День Народження

  1. Здоров`я. Отже, визначитеся, чого вам хочеться більше всього на світі? Що можна відкласти на потім, а що необхідно прямо зараз? Я маю на увазі, на даному етапі життя. Подумайте про своє здоров`я. Адже без нього, по суті, нам нічого не миле. Якщо у вас є якась хвороба, під час новорічних курантів, або, задуваючи свічки, побажайте вилікуватися від неї.
  2. Какрьерний зростання. А як же кар`єра? Без коштів і самореалізації ми не зможемо жити повноцінним життям. Сміливо замовляйте собі багатство: машину, квартиру, яхту, скриня зі скарбами.
  3. Кохання. Життя - це не тільки сміх, а й сльози, це і щастя, і горе, а яке почуття може зібрати воєдино всі емоції, властиві людській натурі? Звичайно ж, любов. Куди ж без неї? Мрієте зустріти свою половинку? Знаю, мрієте. Так чому б такою гарною мрії не збутися?
  4. Дружба. Якщо у вас немає друзів, не замислюючись, загадайте бажання знайти їх. Повірте, вони не тільки скрасять ваше існування, але і допоможуть в нелегких ситуаціях.
  5. Близько. І обов`язково не забудьте про рідних і близьких. Ви ж хочете, щоб вся ваша сім`я була здоровою і ні в чому не потребувала?


Скільки бажань, чи не так? Це тільки найосновніші і адекватні з них. Звідси напрошується висновок - краще об`єднати їх в одне основне бажання, інакше ми просто не встигнемо прокрутити все це в голові, поки б`ють куранти. Просто подумайте про себе «хочу бути щасливим» і має на увазі всі ці аспекти життя.

А що, якщо бажання зможе виконати звичайна людина? Дівчина, або хлопець, які, наприклад, програли вам в азартну гру. Так яке бажання можна загадати тому, хто програв? Що ж ви знову впадете в ступор, думаючи, що ж саме придумати? Краще підготуйтеся до такого ходу подій заздалегідь.

Яке можна загадати бажання дівчині



Якщо в якійсь грі, або суперечці програє дівчина, в голову лізуть найцікавіші ідеї. Наприклад:

  • Нехай станцює приватний інтимний танець. Можете запропонувати їй одягнути красиву нижню білизну і здивувати вас по повній програмі.
  • Романтичний вечір. Якщо ви намагаєтеся налагодити з нею відносини, то краще не починайте з танцю. Попросіть її влаштувати вечерю на двох, підібрати самостійно меню і місце для зустрічі. Вона повинна включити фантазію і зробити так, щоб вам дійсно сподобалося.
  • Побачення. Мрієте, щоб вона стала вашою? Тепер у вас всі козирі в руках, запросіть її на побачення, відкрутитися вона не зможе, так як, домовленість, дорожча за гроші, і використовуйте свій шанс з розумом. Це повинно бути таке побачення, після якого вона сама забажає стати вашою, так що в цьому випадку дивуватимете ви, а не вона.
  • Якщо вам програла ваша дівчина, ви можете попросити її кинути шкідливу звичку, яка вам не подобається. Звичайно, не факт, що таке бажання здійсниться, але спробувати варто.
  • Хочете пожартувати? Скажіть, щоб співала вам серенаду, або написала вірші в вашу честь.
  • Ну, а якщо вона любов всього вашого життя, то шокує її визнанням в любові і пропозицією руки і серця. Ось це, називається, пограли в ігри!

Яке бажання можна загадати хлопцю

Хлопцям підійдуть всі вищеописані бажання, крім, я думаю, останнього. Не варто пропонувати йому на вас одружуватися, краще згадайте:

  • Поцілунок! Ніжний, міцний і незабутній,
  • Подаруночок. Гарний, цінний, на його розсуд.
  • Купання в місцевому фонтані посеред вулиці, або щось в цьому роді.
  • Послугу, яку ви попросите його виконати тоді, коли вам це знадобиться.

Загадуйте то, на що тільки вистачить вашої фантазії, але пам`ятайте - бажання не повинно бути принизливим, інакше гра перетвориться в сварку.



Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 76