Як придумати псевдонім?

Як придумати псевдонім?

Ім`я користувача в перекладі з давньогрецької означає «хибне ім`я». Раніше псевдоніми в основному використовували представники творчих професій - артисти, художники, письменники і музиканти. Робили вони це з кількох причин. Найчастіше псевдонім брали в прагненні замінити своє довге і, часом, немилозвучну ім`я на оригінальне, коротке, красиво звучить і добре запам`ятовується.

Серед письменників і поетів в ходу були витончені, романтичні псевдоніми - Олександр Грін, Янка Купала, Ігор Северянин, Леся Українка - це далеко не повний їх перелік. Часи змінювалися, змінювалася і мода на псевдоніми. У роки революції особливою популярністю користувалися ідеологічно правильні, що підкреслюють правильність пролетарського походження псевдоніми, такі як Максим Горький, Дем`ян Бідний і Михайло Голодний. Потім моду на псевдоніми підхопили зірки Голлівуду і естрадні виконавці.

Але зовсім донедавна псевдоніми мало кого цікавили в звичайному повсякденному житті. Все змінилося з появою всесвітньої павутини. Тепер будь-який поважаючий себе користувач Інтернету просто зобов`язаний мати власний псевдонім. Як вибрати собі оригінальний нік, замислюється кожен, хто вперше реєструється на сайті знайомств, форумі або в чаті. Якщо ви теж мучитеся подібними сумнівами, можливо, наші поради про те, як придумати псевдонім, допоможуть вам зробити правильний вибір.

Який псевдонім придумати: поради

Насамперед подумайте про те, де ви будете його використовувати, від цього залежить дуже багато чого. Судіть самі: псевдонім «Вампір Арман» навряд чи буде доречний для автора книг або газетних статей, але він прекрасно підійде для онлайнових ігор в жанрі «фентезі» або спілкування на подібних форумах.



Усвідомивши загальну концепцію майбутнього псевдоніма, сміливо переходите до його вибору. Спробуйте всіляко обіграти власне ім`я і прізвище, намагаючись домогтися гарного і незвичайного звучання. Можна поміняти місцями перші літери або склади імені та прізвища, прочитати їх задом наперед, скласти з них анаграма.

Якщо з перестановкою букв вам все і так зрозуміло (Саша Перов - Паша Сєров), то два останні пункти, напевно, треба пояснити більш детально.

Для написання анаграми візьміть всі букви, складові в сумі ім`я і прізвище, і розташуйте їх в іншому порядку, так, щоб вийшло щось осмислене. Згадайте головного лиходія з книг про Гаррі Поттера. Своє темне ім`я Лорд Волан-де-Морт він склав з даного йому при народженні - Том Ярволод Реддла. Антіонім виходить, якщо замінити слово, яке лежить в основі прізвища, на протилежне за змістом: Білих - Черних- Дєдушкін - Бабушкін і т. Д.

Якщо з власного прізвища зробити нічого цікавого не виходить, і ви все ще не знаєте, який придумати псевдонім, пора згадати міфологічних героїв і улюблених літературних персонажів. Єдиний недолік цього способу - вам буде дуже важко добитися оригінальності.

Зверніть увагу на географічні назви. На їх основі часто виходять гарні псевдоніми. Згадайте Олександра Невського, Олександра Македонського і Дмитра Донського, і ви неодмінно погодитеся з цим твердженням.

Ви все ще не знаєте, який псевдонім можна придумати? Спробуйте перевести свої ім`я та прізвище на іншу мову. Таким чином, Лена Чернова перетвориться в Елен Шварц, а Ліза Каменєва в Елізабет Стоун.

Пам`ятайте, що ваші можливості при виборі псевдоніма нічим не обмежені, треба тільки дати волю своїй фантазії і проявити трохи винахідливості. Бажаю удачі у виборі псевдоніма!



Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 142